Chłodnictwo i klimatyzacja w wymiarze ECO 


W dzisiejszych czasach, przestrzeganie przepisów ochrony środowiska to nie tylko kwestia dobrego wizerunku firmy, lecz nieodzowny wymóg legalnego działania, zapewniający bezpieczne funkcjonowanie na rynku. Zakres polskiej i europejskiej legislacji ekologicznej jest tak szeroki, że przedsiębiorcy pochłonięci głównym nurtem swojego biznesu mogą przeoczyć ciążące na nich obowiązki, nieświadomi konsekwencji swych zaniechań.

Aby tego uniknąć, warto polegać na ekspertach, którzy w usystematyzowany sposób przedstawią esencję niezbędnej wiedzy, przygotują niezbędną dokumentację, pomogą wdrożyć opracowane procedury i dopilnują dotrzymania urzędowych terminów.
W tym możemy Państwu pomóc.

 

Nasze usługi są uniwersalne: są potrzebne praktycznie każdej firmie dbającej o zgodne z prawem funkcjonowanie, bez względu na reprezentowany sektor gospodarki.

Niemniej jednak, specjalizujemy się w szczególności we współpracy z szeroko pojętą branżą chłodnictwa i klimatyzacji - zarówno z firmami instalacyjno-serwisowymi, dystrybutorami sprzętu, jak i z operatorami (użytkownikami) urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Jeśli chcecie Państwo mieć pewność prowadzenia działalności według obowiązującej legislacji ekologicznej, my możemy to zorganizować. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem oferowanego wsparcia.

Działaj legalnie! Bądź ECO!

 

 Co dla Was zrobimy? 

Przeprowadzimy przegląd ekologicznych obowiązków i potrzeb Państwa firmy. Opracujemy i wdrożymy dla Was odpowiednie standardy i logiczne procedury. Pomożemy uzupełnić ewentualne zaległości. Doszkolimy. Nie będziecie obawiać się kontroli służb ochrony środowiska. Nie musicie na stałe zatrudniać specjalisty ds. ochrony środowiska, ani ponosić wygórowanych kosztów firm prawniczych. Dostosujemy zaoferowane wsparcie do zakresu Waszej działalności i realnych potrzeb.


 ECO szkolenia 

Zapraszamy do częstego zaglądania na www.aveECO.pl, gdyż w niedalekich planach mamy zorganizowanie wielu ciekawych kursów z cyklu "Wiedza obowiązkowa dla wszystkich", adresowanych do firm instalacyjno-serwisowych oraz operatorów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych ze wszystkich branż gospodarki korzystających z techniki chłodniczej. W okresie od maja do lipca 2014 r. odbyły się (...) [czytaj dalej]

 ECO konsulting 

Zapewniamy całe spektrum usług ekologicznych, pomagając w realizacji licznych obowiązków ciążących na przedsiębiorstwach. Legislacja podlega częstej modyfikacji.

My jesteśmy "na bieżąco", a nasi Klienci mogą być pewni, że przy naszym wsparciu - będą prowadzić odpowiedzialny biznes w zgodzie z wymogami ochrony środowiska. Na bieżąco, a nie tylko "od święta" (...) [czytaj dalej]

 ECO audyty 

Czy znasz i realizujesz wszystkie swoje obowiązki wynikające z ekologicznych aktów prawnych? Nie obawiasz się kontroli inspekcji ochrony środowiska?

Jesteś szczęśliwcem, jeśli odpowiedziałeś
2x TAK, ale niestety - jeśli nie dysponujesz wyspecjalizowanym i wydzielonym Działem Ochrony Środowiska, to możesz nie być świadom wszystkiego (...) [czytaj dalej]